Кредити і позики без довідок в Україні онлайн

Якою б складною не здавалася проблема, як взяти миттєвий позику без довідок, в даний час існує величезна кількість банків, які готові допомогти з вирішенням цього питання без вимоги будь-яких додаткових документів. Так як конкуренція на даному ринку банківських послуг велика, особливо в таких великих містах України як Київ, Харків, Дніпро, Львів, безліч банків для залучення уваги нових клієнтів пом’якшують свої умови по кредитах готівкою або онлайн на карту. Також вони проводять різні акції, наприклад, знижують по ним процентну ставку на якийсь певний термін.

У будь-якому випадку перед оформленням кредиту банку обов’язково потрібно буде перевірити кредитну історію клієнта, і якщо вона далеко не ідеальна, то клієнт навряд чи зможе розраховувати на схвалення позики без довідки про доходи.

Кредити і позики без довідок в Україні онлайн

Для того щоб визначитися, чи підходить такий спосіб оформлення позики, необхідно розібратися в самій його процедурі, а також розглянути всі достоїнства і недоліки.

Плюси і мінуси кредитів без довідок

Варто зазначити, що така процедура оформлення кредиту, перш за все, являє вигоду для самого банку. Але чому при цьому вона також користується популярністю серед клієнтів? Ось основні переваги кредиту без довідки про доходи:

 1. Банк просить надати мінімальну кількість документів для оформлення такої процедури – в основному паспорта та ідентифікаційного номера платника податків (ІПН) має бути достатньо.
 2. Така процедура займає мінімальну кількість часу в порівнянні з процедурою оформлення кредиту за стандартною схемою – зазвичай це займає від п’ятнадцяти хвилин при онлайн оформленні та близько доби в разі особистого відвідування банку.
 3. Банк не вимагатиме підтвердження матеріального становища, навіть у випадку, якщо гроші буде запитувати безробітний громадянин або той, хто працює неофіційно без ведення трудової книжки.
 4. Віковий ценз майже не має обмежень – в основному кошти видаються людям від 21 року і до 60 років, при цьому деякі банки для залучення нових молодих клієнтів відсувають ці кордони до віку 18 років.

При всіх зазначених перевагах такого кредитування без звіту про доходи споживача з мінусів можна виділити:

 1. Високі ризики кредитної організації. Відповідно, щоб їх мінімізувати, кредитна організація підвищує процентну ставку по кредиту і стягується з абонента комісію.
 2. Ліміт грошової суми, що видається під відсотки клієнту, буде жорстко контролюватися організацією.
 3. Деякі кредитні організації при такій програмі вимагають надати що-небудь в заставу для неї. Для застави в банк підходить будь-яке рухоме або нерухоме майно звернувся громадянина, яке оцінюється у вартість не менше, ніж необхідна для отримання грошова сума. Зазвичай це бувають автомобілі, квартири, будинки, кімнати. При таких обставинах, якщо в людини яка звернулася в банк громадянина немає цінного майна, яке буде підходити по вартості, організація може видати позику, але процентна ставка по необхідній сумі буде підвищена. В середньому підвищення процентної ставки по позиці досягає п’яти відсотків.

Особливості спрощеного кредитування без довідок

Для прийняття правильно рішення про необхідність збільшити своє матеріальне становище, крім всіх переваг і недоліків такого кредитування без довідки про доходи, потрібно знати ще деякі його особливості. При оформленні позики за спрощеною системою є такі нюанси:

 1. Така система застосовується, крім отримання грошей готівкою або на банківську карту, при здійсненні покупок побутової чи іншої техніки. Так, майже в будь-якому магазині це можна зробити на місці. Зазвичай свої послуги з полегшеними кредитування в магазині пропонує навіть не один банк, а кілька. Можна оцінити умови всіх організацій і вибрати найбільш вигідну пропозицію.
 2. Зверніть увагу! У деяких випадках банк може вимагати підтвердити постійну реєстрацію за місцем проживання або оплачувану діяльність клієнта до трьох місяців. Для цього необхідно буде надати паспорт і трудовий договір або трудову книжку.
 3. Відсутність довідки про доходи фізичної особи може негативно вплинути на рішення банку про надання громадянину, який не має такої довідки, позики. Це може статися в разі, якщо кредитна історія фізичної особи, яка звернулася за кредитом, є недосконалою. У такому випадку наявність довідки про доходи істотно може змінити ставлення організації в кращу сторону. Також, якщо кредитна історія відрізняється постійними виплатами, або позика в обраному банку вже надавалася, то позитивне ставлення організації підвищиться в рази і проблем з отриманням грошових коштів під відсотки виникнути не повинно.
 4. Необхідну грошову суму можна попросити видати готівкою або перевести на карту. Обраний спосіб отримання грошей не має значення. Питання полягає лише в зручності застосування для певного споживача.

На закінчення необхідно відзначити, що якою б кредит ні оформлявся, підійти до нього потрібно відповідально. Обов’язково необхідно вдумливо прочитати договір, звернути особливу увагу на спірні і малозрозумілі нюанси, терміни виплат, умови, на яких надаються послуги. Ні в якому разі не потрібно соромитися задавати питання співробітнику, який надає пояснення та документи.

У заповнюваних документах бажано вказувати достовірну інформацію про себе і про своє місце роботи, так як така інформація підлягає обов’язковій перевірці.

Чим більше ви заповните заявок, тим більше шанс видачі вам кредиту!​