Як отримати кредит та позику без застави в Україні онлайн

Кредит без застави (бланковий) – це ризикований вчинок для кредиторів, тому його практично неможливо зустріти в пропозиціях банків. Що ж стосується позики в МФО, ситуація для позичальників кардинально протилежна. Дані організації пом’якшили умови для споживачів і не вимагають підписання документів про внесення в заставу майна або цінних речей.

Кредит без застави та поручителів: процес отримання

Кредитування без надання довідки про доходи та поручителів складно зустріти в банківських установах. Але це не означає, що це неможливо. Можна звернутися за допомогою в офіційно зареєстровані на території України мікрофінансові організації. Час на оформлення займає не більше 15 хвилин, при цьому без надання застави і довідки з місця роботи. Досить узгодити з МФО умови кредитування.

Як отримати кредит та позику без застави в Україні онлайн

Які необхідні документи, щоб оформити кредит без застави та поручителів в Україні

МФО надає цілодобову послугу, і щоб отримати кредит без застави, без збору довідок, слід надати лише кілька документів:

  • скан копії паспортних даних з ПІБ, місцем реєстрації, датою народження;
  • скан копії ІПН;
  • особистий номер мобільного телефону;
  • карту банку України.

Зі схваленням заявки грошові кошти будуть перераховані на надану карту банку або готівкою у відділенні МФО.

Чи реально взяти кредит без застави безробітним громадянам?

Непрацюючі громадяни можуть отримати кредит тільки в мікрофінансової організації. Банки не надають кредитування безробітним або офіційно не працевлаштованим особам. Розмір процентної ставки індивідуальний і може бути під 0% (часто надається громадянам, які вперше звернулися в МФО за позикою). Терміни погашення кредиту приблизно від 15 до 30 календарних днів, з можливістю продовження періоду погашення боргу. Сума кредитування не працевлаштованим особам доступна від 100 гривень і до кількох тисяч гривень. Щомісячна комісія підбирається під кожного позичальника індивідуально.

Вимоги до позичальників при беззаставному кредиті

Існує лише два вимоги МФО до клієнтів, які хочуть отримати позику:

  • вік – позичальникові повинно бути не менше 18 і не більше 75 років, але у всіх мікрофінансових компаніях дана вимога може відрізнятися;
  • клієнт МФО повинен бути громадянином цієї держави, підтвердити громадянство можна наданням паспорта

Переваги кредиту без застави в МФО:

  • відсутність поручителів, застави;
  • час підтвердження заявки мінімальне;
  • програма кредитування індивідуальна під кожного позичальника.

На що слід звернути увагу при погашенні кредиту без застави та передоплат

Буває так, що оплата за кредитом затягується до останнього дня за термінами, і важливо врахувати, що якщо оплата проводиться через термінал або відділення банку, гроші надійдуть на рахунок МФО протягом трьох банківських днів. Щоб не порушити термін договору, краще зробити оплату заздалегідь або через особистий кабінет в компанію. У другому випадку гроші надійдуть на рахунок протягом декількох хвилин.

Графік роботи онлайн сервісів МФО

Сервіс МФО працює в онлайн режимі по всій території України. Послуга доступна, не виходячи з дому, але не поширюється на територію зони АТО.

В онлайн анкеті можна вказувати суму позики від 100 гривень. Послуга доступна в таких містах, як Харків, Львів Дніпро, Київ та інших.

Чим більше ви заповните заявок, тим більше шанс видачі вам кредиту!