Як отримати кредит або позику безробітному в Україні

Іноді в житті виникають ситуації, коли терміново потрібні гроші, а надійдуть вони ще не скоро. Можна, звичайно, взяти позику в банку, але, якщо ви офіційно не працевлаштовані, або з якихось причин не працюєте, це може сильно ускладнити ситуацію. Клієнт, у якого немає офіційного стабільного джерела доходу, у багатьох фінансових установах вважається неблагонадійним і неплатоспроможним. З цієї статті ви дізнаєтеся, як отримати кредит безробітному.

Хто такі безробітні з юридичної точки зору

В юриспруденції безробітними вважаються не тільки ті, хто зовсім не працює і не має джерела прибутку. До них також відносяться люди, що працюють неофіційно. Часто вони можуть бути навіть більш платоспроможними, ніж ті, хто здійснює свою діяльність за трудовим договором і сплачує податки. Також до цієї категорії можна віднести студентів і пенсіонерів.

За якими критеріями оцінюють заявників в банках

Приймаючи рішення про кредитування або відмову, співробітники банку враховують такі чинники:

 1. Пакет документів. Обов’язковий мінімум – копію паспорта та ідентифікаційного, ІПН, довідка про доходи. У різних банках свої вимоги до документації.
 2. Офіційне місце роботи. Рідкісні банки видають кредити безробітним позичальникам. Також важливо, щоб клієнт працював на цьому місці не менше року. Особи, часто змінюють роботу, викликають у працівників кредитних установ підозри.
 3. Наявність рухомого і нерухомого майна. Якщо позичальник порушить зобов’язання по кредиту, та банківській установі доведеться відсуджувати кошти, повинні бути гарантії, що майна боржника достатньо, щоб відшкодувати збитки.
 4.  

У деяких фінансових установах потрібно внести заставу, в інших – знайти поручителя, який візьме на себе відповідальність за договором в разі його порушення. Ідеальний позичальник для банків – працююча людина у віці 30-50 років, одружений і має хоча б одного повнолітнього дитини, що володіє житлом і автомобілем. Ці критерії свідчать про те, що клієнт має у своєму розпорядженні стабільним доходом, а в разі виникнення форс-мажорних обставин і проблем з покриттям кредиту є, до кого звернутися за допомогою.

Вихід є, і це кредити онлайн

В останні роки в Україні все більшою популярністю користуються сервіси, що допомагають оформити кредит онлайн. З їх допомогою можна отримати велику позику, якій було б досить на покупку квартири або автомобіля. Але, якщо потрібна невелика сума на ремонт техніки, придбання ліків або просто не вистачає грошей на життя до зарплати / стипендії / пенсії, онлайн-кредитування – відмінний вихід із ситуації.

Як отримати кредит безробітному в Україні

Мікрофінансові організації не вимагають довідки про доходи та інших документів. Крім того, тут не має значення вік. У той же час банки видають кредити особам від 21 і не старше 50-60 років.

Чому взяти кредит через інтернет швидше і вигідніше

Існує кілька причин, за якими позики онлайн користуються все більшою популярністю і є швидкою і вигідною альтернативою банківської процедурі:

 1. Кошти можна отримати на карту в будь-який час доби.
 2. Все, що від вас вимагається – паспорт громадянина України, номера банківської картки та мобільного телефону. Ніякі додаткові документи надавати не потрібно.
 3. Не потрібно внесення застави і шукати поручителів.
 4. Переплата не перевищує 1-3% на добу.
 5. Не потрібно приходити в офіс і сидіти в нескінченних чергах. Все відбувається в комфортній для вас обстановці.
 6. Навіть якщо вам відмовили в одній організації, є шанс звернутися в іншу.
 7. Невеликі процентні ставки дозволяють легко розрахуватися з боргами і створити собі сприятливу кредитну репутацію.

Отримати невелику позику не працює або офіційно не працевлаштованому людині цілком реально, якщо звертатися не в офіційне кредитна установа, а в мікрофінансову організацію.

Чим більше ви заповните заявок, тим більше шанс видачі вам кредиту!